Úvodní strana / Školeni a kurzy

Školeni a kurzy

Workshopy "Jak na marketing zemědělské školy"

Workshopy

Ministerstvo zemědělství a ÚZEI organizují sérii dvou workshopů, jejichž cílem je rozvíjet marketingovou strategii středních zemědělských škol. Workshopy navazují na příručku „Jak na marketing zemědělské školy“ a pomohou školám dále rozvíjet postupy navržené v příručce a uplatnit je v praxi. Workshop povedou specialisté na školní marketing, kteří jsou také autory příručky.

Série workshopů proběhne v Praze (1.workshop 7.5., 2.workshop 4.6.) a v Brně (1.workshop 30.4., 2.workshop 11.6.), zvolte si tedy lokalitu, která Vám vyhovuje více. Pokud byste z časových důvodů potřebovali termíny zkombinovat (např. 1. workshop v Praze a 2.workshop v Brně), kontaktuje nás, prosím, individuálně.  

Každá škola může na workshop vyslat maximálně dva zástupce. Pokud není účastník součástí užšího vedení školy, je vhodné zvážit účast také ředitele nebo zástupce ředitele.

Vzdělávací kurzy pro odborné lesní hospodáře

Vzdělávací kurzy pro odborné lesní hospodářeCílem seminářů je poskytnout odborným lesním hospodářům informace o změnách a aktuálním stavu v oblasti legislativy lesního hospodářství a obchodu se dřevem a dřevařskými výrobky, nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin a péčí o genofond lesních dřevin, ochrany lesa a s možnostmi čerpání finančních podpor a dotací na hospodaření v lesích.
© 2018 ÚZEI | Mánesova 1453/75, 120 00 Praha 2 | Zobrazit na mapě