Úvodní strana / Školeni a kurzy

Školeni a kurzy

Marketingová konzultace pro střední zemědělské školy

Marketingová konzultace pro střední zemědělské školy

Nabídka marketingové konzultace je určena pro střední školy, na kterých se vyučují zemědělské či jiné příbuzné obory. V nabídce jsou dvě možnosti konzultace: analýza marketingových potřeb, nebo účast na školeních zaměřených na školní marketing (více informací o konzultacích, včetně toho, na jakou konzultaci máte jako škola nárok, naleznete v přiloženém PDF souboru).

Pokud máte o využití této nabídky zájem, prosíme, abyste se přihlásili přes tabulku dole. Po podání žádosti Vám přijde potvrzovací email a následně Vás kontaktuje pracovník společnosti, která s Vámi na konzultaci bude spolupracovat.

DŮLEŽITÉ:

Cena konzultace je 3.000 Kč bez DPH. Tuto cenu platí škola.

Forma konzultace (analýza potřeb, či účast na školeních) závisí na výchozí situaci školy. Školy, které nemají zpracovanou analýzu marketingových potřeb, mohou konzultaci využít pouze na její zpracování (viz. přiložený soubor).

Každá škola může podat pouze jednu žádost, přičemž konzultaci může získat maximálně 49 škol (v případě většího množství žádostí budou mít přednost ty školy, které se přihlásily dříve).

Podáním žádosti o konzultaci se škola zavazuje, že v budoucnu může být kontaktována ÚZEI nebo Ministerstvem zemědělství ohledně dalšího naplňování koncepce jednotné marketingové strategie středních zemědělských škol.

© 2018 ÚZEI | Mánesova 1453/75, 120 00 Praha 2 | Zobrazit na mapě