Úvodní strana / Školeni a kurzy

Školeni a kurzy

Podpora lesního hospodářství z Programu rozvoje venkova 2014-2020 a národní dotace do lesního hospodářství

Podpora lesního hospodářství z Programu rozvoje venkova 2014-2020 a národní dotace do lesního hospodářství

Cílem seminářů je seznámit účastníky s obsahem Programu rozvoje venkova na období 2014-2020 se zaměřením na operace určené lesnímu hospodářství, konkrétně s aktuálními pravidly pro žadatele v rámci jednotlivých operací. V průběhu semináře budou účastníci rovněž seznámeni s poskytováním národních dotací do lesního hospodářství a s podporami PGRLF.

Semináře jsou určeny pro vlastníky lesa, odborné lesní hospodáře, poradce v lesnictví a další širokou odbornou veřejnost.

22. seminář pro lesní pedagogy

22. seminář pro lesní pedagogy

Pracovně-vzdělávací seminář je zaměřený na prohlubování schopností lesních pedagogů zpracovávat témata týkající se lesního ekosystému a lesního hospodaření do programů lesní pedagogiky založených na prožitkové pedagogice.

Do okénka „DIČ“ uvádějte, prosím, číslo Vašeho certifikátu

z kurzu lesní pedagogiky.

 

Workshopy "Jak na marketing zemědělské školy"

Workshopy

Ministerstvo zemědělství a ÚZEI organizují sérii dvou workshopů, jejichž cílem je rozvíjet marketingovou strategii středních zemědělských škol. Workshopy navazují na příručku „Jak na marketing zemědělské školy“ a pomohou školám dále rozvíjet postupy navržené v příručce a uplatnit je v praxi. Workshop povedou specialisté na školní marketing, kteří jsou také autory příručky.

Série workshopů proběhne v Praze (1.workshop 7.5., 2.workshop 4.6.) a v Brně (1.workshop 30.4., 2.workshop 11.6.), zvolte si tedy lokalitu, která Vám vyhovuje více. Pokud byste z časových důvodů potřebovali termíny zkombinovat (např. 1. workshop v Praze a 2.workshop v Brně), kontaktuje nás, prosím, individuálně.  

Každá škola může na workshop vyslat maximálně dva zástupce. Pokud není účastník součástí užšího vedení školy, je vhodné zvážit účast také ředitele nebo zástupce ředitele.

© 2018 ÚZEI | Mánesova 1453/75, 120 00 Praha 2 | Zobrazit na mapě